Як увімкнути роутер від повербанку?

03.01.2023
Переглядів: 122

В наш час питання “Як увімкнути роутер від повербанку” набрало чи абияку актуальність. Регулярні перебої з електропостачанням (планові та екстерні відключення) можуть спричинити великі труднощі. Багато хто з нас працює з дому (привіт Covid-19) і відсутність інтернету може створити не тільки легкий дискомфорт, а й проблеми з роботодавцем.

Для розв’язання цього питання є купа готових рішень, починаючи від роутерів з вбудованим акумулятором і далі до спеціальних ДБЖ, повербанків (що видають 12 вольтів), зарядних станцій, генераторів тощо.

Варто зазначити, що все це має сенс, лише якщо ваш провайдер має ДБЖ (джерело безперебійного живлення) на своїй стороні і його обладнання буде працювати без електрики. При чому, тут не важливо, у вас стандартний кабельний інтернет чи оптичне волокно. Якщо у провайдера обладнання на тому кінці дроту не працює – вам шлях або до іншого провайдера або до зірок (мається на увазі супутниковий інтернет Starlink).

Питання живлення роутера легко вирішується купівлею спеціального обладнання, що згадане вище. Але якщо у вас є бажання зробити це власноруч, використовуючи підручний повербанк і трішки деталей, що продаються в будь-якому магазині радіодеталей, то ось один зі способів: