Чому коли дзвониш зразу вибиває?

21.09.2020
Переглядів: 35 031

Іноді, при здійсненні вихідних дзвінків телефон скидає виклик і з’являється напис “виклик завершено”. Це доволі поширена проблема, яка має кілька основних причин, чому це відбувається.

Несправна SIM-карта
За час експлуатації смартфона у сімки можуть пошкодитися контакти, через що вона перестає підключатися до мережі. Щоб перевірити роботу SIM-карти, вставте іншу сімку в телефон і спробуйте здійснити виклик.

Недостатнє покриття мережі
У невеликих населених пунктах через недостатнє покриття мережі є проблеми з мобільним зв’язком. В одній точці телефон показує, що підключений до 3G, але досить зробити кілька кроків у бік, і мережа зникає.

Телефон неправильно визначив мережу
Смартфони автоматично визначають оператора мережі — досить вставити SIM-карту в мобільний пристрій і включити телефон. У зоні з поганою мережею (ліфт, далеке село, бункер) може статися збій, і гаджет перейде на невірну частоту.

Активований «режим польоту»
Користувачі смартфонів вмикають режим польоту. Практика показує, що люди часто забувають відключити цей режим. Через це, не виходить зробити вихідний дзвінок — телефон скидає виклик.

Збій в програмних налаштуваннях смартфона
Люди завантажують і встановлюють десятки додатків, міняють оболонку операційної системи. Це може стати причиною збою в програмних налаштуваннях телефону — щось може блокувати дзвінки. Щоб вирішити проблему, спробуйте скинути параметри гаджета до заводських налаштувань.