До чого сниться дощ?

30.08.2022
Переглядів: 76

Психоаналітики вважають, що дощ уві сні є символом початку нового етапу в житті — не потрібно боятися цікавих пропозицій і нових знайомств, вони можуть вплинути на вашу подальшу долю. Дощ — це символ швидкоплинності, іноді він означає марну витрату коштів, часу та життєвих сил. Дрібний дощ попереджає про небезпеку, сильний та проливний дощ сниться до невдачі. Якщо крізь хмари дощу пробивається сонце, то неприємностей вдасться уникнути чи подолати з мінімальними втратами. Якщо уві сні вам довелося побачити брудний дощ, то наяву це може означати раптовий прибуток, великий виграш у лотерею, несподіване підвищення на роботі. Отриманий прибуток слід інвестувати у нові ідеї. Також такий сон може бути знаком того, що вам слід змінити роботу та спробувати себе на новій, вищій посаді.

Дощ, який ви бачите уві сні за вікном, перебуваючи у теплому приміщенні, є добрим знаком. Це означає, що у найближчому майбутньому всі ваші починання принесуть великий успіх, задоволення та грошовий прибуток. Якщо уві сні ви намагаєтеся сховатися від дощу, у реальному житті вам вдасться ухилитися від погроз з боку колег та недоброзичливців, які спробують вас обмовити.

Але не забувайте, що сни це просто сни. Не варто шукати в них чогось надзвичайного, чи на основі їх тлумачення приймати якісь життєво важливі рішення. Завжди керуйтеся здоровим глуздом.