Звідки береться пил?

03.06.2020
Переглядів: 504

Пил – загадкова річ. Скільки не прибирай він все одно з’являється. От прибрали все ретельно сьогодні, а вже через кілька годин він знову є – така ситуація знайома кожному. Може здатися, що пил з’являється з нізвідки. Боротьба з пилом може здаватися нескінченною битвою. Але як? Звідки він береться?

Ви джерело пилу!
Хоча це може здатися огидним, але частина пилу – це ваші маленькі шматочки. Люди втрачають свою шкіру кожен день. Ви замінюєте всю свою шкіру кожні 4-5 тижнів. Це багато мертвих пластівців шкіри. Ці матові пластівці не тільки накопичуються в матраці та подушці, але і на меблях, килимах. Коли ви рухаєте ці предмети, шкірні лусочки потрапляють в повітря та знову осідають.
Ви не тільки скидаєте шкіру, але ви також втрачаєте волосся. Це волосся розпадається на все більш дрібні частинки. Зрештою, волосся також є частиною вашого пилу.

Ваші речі також пил!
Отже, ваш одяг зроблено з волокон. Ці волокна перетворюються в пил. Якщо при пранні ви використовуєте рідкий кондиціонер для білизни, цим ви робите ще більше пилу. Кондиціонер для білизни покриває волокна тканин, але це покриття не є постійним, й воно відшаровується від тканини – тоді це стає пилом.
На додаток до вашого одягу, м’які меблі, килими, штори, рушники та навіть ваша їжа є джерелами пилу. Ці шматочки волокон і крихти їжі є основним компонентом домашнього пилу.

Пил приходить зовні!
Пил також проникає через вікна, двері та щілини навколо вікон і дверей. Грунт, спори цвілі, пилок, сажа та інші частинки зовні потрапляють всередину вашого домашнього пилу. Як і ваші домашні тварини, ви носите це на своєму волоссі та шкірі. Ви також несете це в пакетах, які ви приносите додому з магазину.
Дерева поряд з вашим будинком можуть створити прекрасне середовище для птахів. Але ці птахи є джерелом пилу, від їх пір’я. Коли ви відкриваєте свої вікна, ви просто впускаєте цей пил всередину.

Як би нам цього не хотілось, але ми постійно мусимо вести боротьбу із пилом й повністю його позбутись не вдасться. Але головне не дуже зациклюватись на цьому й ставитись до цього явища спокійно.